W koszyku: 0 produkty(ów)
Do zapłaty: 0.00 zł
Strona główna  » 

Reklamacje i zwroty

Reklamacje i zwroty

  • W przypadku reklamacji należy pisemnie skontaktować się z firmą SEMAGASTRO. Podstawą wszczęcia procedury reklamacyjnej jest karta gwarancyjna lub w przypadku jej braku - faktura VAT, wyłącza się przepisy zawarte w artykułach 556-576 Kodeksu Cywilnego.
  • Firma SEMAGASTRO nie bierze odpowiedzialności za szkody wynikające z niewłaściwego zainstalowania oraz użytkowania zakupionego towaru.
  • Zamawiający ma obowiązek sprawdzić w obecności pracownika firmy spedycyjnej jakość i kompletność dostawy. Sprawdzenie przesyłki może nastąpić dopiero po podpisaniu listu przewozowego. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń należy niezwłocznie sporządzić protokół szkody na druku firmowym spedytora i niezwłocznie zgłosić ten fakt firmie SEMAGASTRO. Zgodnie z artykułem 545 §2 Kodeksu Cywilnego zaniechanie tej czynności może spowodować utratę prawa do reklamacji związanej ze szkodami transportowymi. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Zamawiającego z tytułu uszkodzenia czy zdekompletowania przesyłki w transporcie.
  • Wszelkie informacje o produktach pochodzą z materiałów publikowanych przez producentów lub importerów. Zdjęcia produktów lub ich opis techniczny zamieszczone na stronie internetowej mogą nieznacznie się różnić od stanu faktycznego, co może być związane z ciągłym technologicznym ulepszaniem urządzeń jak również z faktem, iż monitory, zdjęcia i rysunki w subiektywny sposób przedstawiają.
  • Zgodnie z art. 7 ustawy o ochronie praw konsumentów (Dz.U. Nr 22 poz. 271 z31.03.2000 r.), przysługuje Państwu prawo do zwrotu kompletnego i nienoszącego śladów użytkowania produktu w terminie 10 dni od daty jego otrzymania.Warunkiem przyjęcia zwrotu jest posiadanie przez Klienta oryginalnego opakowania oraz dokumentów otrzymanych po zakupie produktu. Wszelkie koszty związane ze zwrotem lub wymianą towaru ponosi Nabywca.PROMOCJE
Katalog promocyjny

NOWY KATALOG!

 


Napisz do nas, wyślemy Tobie KATALOG + cennik


Kontakt

 


Sklep gastronomiczny Semagastro

ul. M. Skłodowskiej-Curie 27/25
42-200 Częstochowa

 

 

DZIAŁ HANDLOWY

tel. 502 378 646

e-mail: biuro@semagastro.pl

 

SERWIS
tel. 507 199 419
e-mail: serwis@semagastro.pl

 

 

Hurtownia gastronomiczna